Mediacje

2018.09.14

Lista wydarzeń związanych z obchodami Tygodnia Mediacji w okręgu Sądu Okręgowego w Rzeszowie

 


 

Spotkanie informacyjne z mediatorem stałym Panem Łukaszem Budą, nt. alternatywnych metod rozwiązywania sporów, będą się odbywać w pierwszy poniedziałek każdego miesiąca w godz. 11.00 – 13.00 w sali nr 9, budynek A tut. Sądu.

 

Informacja o dyżurach mediatorów w Sądach Rejonowych w okręgu Sądu Okręgowego w Rzeszowie

 


 

Film Edukacyjny

https://youtu.be/zf6hJ9l9gYY

 


Ministerstwo Sprawiedliwości Rzeczypospolitej Polskiej wspólnie z Ministerstwem Sprawiedliwości Republiki Federalnej  Niemiec oraz Międzynarodowym Centrum Mediacji w Sprawach Rodzinnych i Uprowadzeń Dzieci z siedzibą w Berlinie (MIKK) ma zaszczyt zaprosić na organizowane w dniach 26-27 października 2017 r. sympozjum „Mediacje w międzynarodowych konfliktach dotyczących dzieci”. (UKSW, Aula Schumana)

 

Przedmiotowe wydarzenie związane jest z obchodami 10. rocznicy podpisania Deklaracji Wrocławskiej dotyczącej dwunarodowościowych mediacji rodzinnych oraz jest urzeczywistnieniem polsko-niemieckiego porozumienia z 2011 r. o współpracy w tym zakresie. Przewidziana została część plenarna oraz warsztatowa.

 

Szczegółowe informacje oraz formularz zgłoszeniowy znajdą Państwo w załączonej ulotce.

 


 

Zaproszenie na konferencję pt. "Mediacja sądowa na Podkarpaciu - szanse i bariery", która odbędzie się w dniu 19 października 2017 roku - czytaj

 


W związku z Tygodniem Mediacji w dniu 18.10.2017r. w godz. 11.00 - 13.00 w sali nr 2 bud. B Sądu Rejonowego w Strzyżowie, będzie pełnił dyżur mediator Pan Łukasz Buda.

 

 

Dodatkowe informacje dotyczące mediacji możecie Państwo znaleźć na stronie internetowej Sądu Okręgowego w Rzeszowie oraz na stronie internetowej Ministerstwa Sprawiedliwości dostępnej przez poniższe odnośniki:

RSS
Podmiot udostępniający informację: Sąd Rejonowy w Strzyżowie
Strona wygenerowana przez system (dynamicznie aktualizowana)
Opublikowany dnia: 2016-07-20 11:17
Opublikowany przez: Michał Urbanek
Aktualizowany dnia: 2018-09-14 16:40
Aktualizowany przez: Michał Urbanek
Zatwierdzony przez: b/d
Licznik odwiedzin: 2 766